Lokalizacja biura

Kontakt

+48 725-114-039

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kim jesteśmy

?Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."

- Henry Ford

Szanowni Państwo, filozofia naszej firmy opiera się na innowacyjnym podejściu do klienta. Jasne i równe zasady, stała marża oraz Wasza satysfakcja są misją naszej firmy.

Otwarcie mówimy o tym ile zarabiamy i nie boimy się konkurencji ? ponieważ jej nie ma. Powiecie Państwo, że na rynku jest mnóstwo firm oferujących handel nawozami, zbożem i pozostałymi środkami produkcji rolnej. Zgadza się, ale najważniejsze jest to, by właśnie w tej niezliczonej ilości dostawców wyszukać tą jedną, jedyną i najlepszą ofertę na rynku.

Przygotowanie dobrej oferty nie sprowadza się tylko do wysłania maila czy wykonania kilku telefonów. Żeby być na bieżąco monitorujemy rynki rolne w kraju jak i za granicą, obserwujemy giełdy rolne, kursy walut, uczestniczymy w konferencjach i szkoleniach, tylko po to, by być najlepszymi w tym co robimy.

My nie sprzedajemy towaru, ale najlepszą opcję jego nabycia lub zbycia. Przygotowujemy zapytania ofertowe i negocjujemy ceny dla Waszej satysfakcji. Z branżą rolną jesteśmy związani od ponad 10 lat i doskonale rozumiemy jej potrzeby. Mamy szeroko rozwinięte kontakty, co pozwala nam być twardym graczem.

Od dziś to my rozdajemy karty!